SEVEN, “SİYASETE BİR SÜRELİĞİNE ARA VERDİ SEVEN LERİNDEN HELALLİK İSTEDİ”
BU PARTİYE GÖNÜL VERMİŞ FAKİR GURABANIN ÖNCELİKLİ HAKKI OLAN, ÇALIŞMA (İŞ) HAKKINI GASP ETMEDİM..!
Tarih: 15.9.2020 09:05:03/ 3515okunma / 0yorum

  

 

AK Parti, Antalya Aksu İlçe Teşkilat eski Başkan Yardımcısı Muşlu hemşerimiz iş insanı Ömer Seven, yürütmekte olduğu görevine bir süreliğine ara verdiğini belirterek kendi sosyal paylaşım sitesi facebook hesabındaki paylaşımı ile sevenlerinden ve destekçilerinden helallik istedi.

Yıllar önce  Muş´tan Antalya´ya iş dolayısıyla göç eden, burada kısa sürede kurduğu düzenin ardından iş hayatına kaldığı yerden devam eden, tek olmazsa olmazı AK Parti´ye hizmet için Antalya Aksu İlçe başkanlığıyla temasa geçen, zamanla AK Parti Aksu ilçe başkanlığının çeşitli kademelerinde görev aldıktan sonra İlçe teşkilat başkanlığında görev alan iş insanı hemşerimiz AK Parti, Antalya Aksu İlçe eski Teşkilat Başkan Yardımcısı  Ömer Seven , Yayımladığı mesajında gerek siyasetçi yapısı ve gerekse vatandaş olarak sorumluluk ve gerekliliklerinin yanı sıra Adalet kavramının en belirgin örneği olarak karşımıza çıkarken Muşlu hemşerimizin açıklamalarındaki ifadeleri takdir topladığı gibi takipçileri tarafından yapılan yorumlar ile yoğun ilgi gördü.

Paylaşımında tüm gönül dostları ve Aksu İlçe halkına seslenen ifadelerinde şunları kaydetti.

     Saygıdeğer gönüldaşlarım 2018 yılının sonlarında atanarak geldiğim ak parti aksu ilçe yönetim kurulu üyeliğim bugün itibariyle sonlanmış bulunuyor...

     Geride kalan iki yıla yakın o ölümüne, ölümüne, sevdiğim ve ölene dek severek hizmet edeceğim AK davama asla ve kata #ihanet etmedim, etmeyeceğim...

     görev aldığım zaman diliminde, hiç bir #akrabamın, #hemşerimin, arkadaşımın, dostumun veya gönüldaşlarımın başını öne eğecek bir davranış veya tutum içinde bulunmadım. Ne şahsımın nede herhangi bir yarenimin utanacağı bir durumum olmadı, #elhamdülillah...

  milyonlarca liralık servetin sahibiyken; oğlunu, kızını, damadını veya birinci dereceden yakın akraba ve hısımını işe yerleştirenlerden olmadım..!

    Bu partiye gönül vermiş fakir gurabanın öncelikli hakkı olan, çalışma (iş) hakkını gasp etmedim..!

ALLAH C.C in vijdan muhasebesinden mahrum bıraktıklarından olmadım..!

    Elleri nasırlı, toprak, çamur vs bulanmış emekçilerimizin elini tutmaktan imtina etmek yerine büyük bir içtenlikle öperek başımıza koyduk, kibirle doluşmuş, yukarılardan bakanlardan olmadık...

İş hayatımdaki onlarca olumsuzluklara rağmen, asla ve asla iş takipçisi olmamakla beraber, kendime veya dolaylı olarak bir başkalarına menfaat sağlayacak hiç bir çirkin işin içerisinde bulunmadım.!

   Cumhur ittifakının bileşenlerine aykırı hiç bir zaman, tek bir oy kaybına sebebiyet olabilecek, ne gazetelere manşet, nede sosyal medyada meze olmadım..!

Hiç bir insan evladının duası yerine bedduasını alacak bir tutum içerisinde bulunmadım..!

    gerçeklerle yalancıyı #susturmayan, suçun bir diğer ortağıdır anlayışını #şiyar edinerek, #doğruları söylemekten geri durmadık... Durmayacağızda...

    Seçim arifesinde 2, 3 veya 4 saatlik uykuyla, yeni güne bismillah diyerek başladığımız çalışmalarda (08 veya 09 arası teşkilatta ol, çalışma planı hazırla, 300 ile 500 arası telefon görüşmesi yap, günlük mahalle toplantıları için çalış, 20 ile 25 arası aracın gezme düzergahları,  akar yakıt takipleri, araçlar üzerinden yapılacak anonsların hazırlanması, sabaha karşı evine giderken bagajındaki afişlerin önceden belirlediğin yerlere asılması vs vs) topu topu 6 veya 7 kişiydik(koca yürekli dev bir kado) , yani kadın kolları olmayan, gençlik kollarının varlık göstermediği, üstüne üstlük birde kendi içimizdeki #muhaliflere #rağmen 31 mart seçimlerinden #rağmen #rağmen #rağmen zaferle çıktık, kendi bölgemizde elhamdülillah.Verdiğim her emek, döktüğüm her ter damlacığı #cumhur ittifakına, ülkemizin bölünmez bütünlüğüne ve bekasına helali hoş olsun... Dahada olacaktır...

   Allah C.C  ahirette #günah ve #sevapları sorguya çekerken, hiç bir kimseyi, diğer hiç bir kimsenin günah ve sevabından sorumlu tutmazken, etkileştirmezken, gümüz #dünya insanlarının kendisini allah c.c den daha büyük görüp, çeşitli hükümler vermesini anlayamıyor vede şaşkınlıkla izliyorum...

   bu vesileyle istemiyerek gönlünü kırdığım, bütün gönüldaş, yoldaş ve arkadaşlarımdan helallik niyaz ederim... Şayet şahsımın her hangi bir hakkı varsa, davamıza inanmış, art niyetli olmayan bütün gönüldaşlarıma hakkımı helali hoş eder, ne zaman isterlerse, el sıkışmaya ve kucaklaşmaya hazır olduğumu beyan ederim... (pandemi hassasiyetini gözetmek suretiyle)

   Görev sürem içerisinde ulaşamadığım, çaresizliğini veya feryadını duyamadığım, karınca kararınca derdine derman olamadığım, dil, din, ırk ayrımı ayrımı gözetmeksizin, (vatan hayini olmadıkça) bütün yurttaşlarımızdan özür diler helallik isterim...

    Dava anlayışından uzak, #tavacılara gelince; öyle bir mahkemeye çıkacağız´ki; oda mahkeme-i kübrada zaten olayların şahidi, alemlerin rabbı, en büyük esaslı hakim cenabı haktır...

   bana bu heyecan dolu hizmet yarışındaki, vede kutlu yürüyüşüme öncü sebep olan çok ama çook kıymetli tahir argin ağabeyime, çok ama çok muhterem ilçe başkanımız sn tevfik fuat cebeci beyefendiye, sn il başkanımız av. İbrahim ethem taş beye ve en büyük kahramanlıklarımızı yaşatma olananağı tanıyan "cumhur ittifakının" mukaddes seçmen vede gönüldaşlarına sonsuz şükranlarımı vede teşekkürlerimi arz ediyorum

   Hepinize gönül dolusu, selamlar ve saygılar efendilerim...

   Hoşça kalınız, esen kalınız...

Yarınlarda daha büyük siyasi arenalarda buluşmak ümidiyle.”
Kaynak:

Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
BAŞKAN ASYA´NIN VAAT ETTİĞİ BİR PROJE DAHA HAYATA GEÇİYOR
BAŞKAN ASYA´NIN VAAT ETTİĞİ BİR PROJE DAHA HAYATA GEÇİYOR
Muş Belediyesinin önemli projeleri arasında yer alan ve Belediye Başkanı Feyat Asya´nın hassasiyetle üzerinde durduğu Kent Meydanı projesi devam ediyor.
MUŞ MİLLET BAHÇESİ PROJESİNİN YÜZDE 65´İ TAMAMLANDI
MUŞ MİLLET BAHÇESİ PROJESİNİN YÜZDE 65´İ TAMAMLANDI
Muş´ta eski stadyumun yerine yapılan Millet Bahçesi projesi hızla ilerliyor. 44 bin 600 metrekare alan üzerine uygulanan projenin yüzde 65´i tamamlandı.
MUŞ İCRA DAİRESİ´NDEN
MUŞ İCRA DAİRESİ´NDEN
T.C. MUŞ İCRA DAİRESİ 2020/24 TLMT. TAŞINMAZIN AÇIK ARTIRMA İLANI
MUŞ İCRA DAİRESİ´NDEN
MUŞ İCRA DAİRESİ´NDEN
T.C.MUS İCRA DAİRESİ 2020/14 TLMT.TASINMAZIN AÇIK ARTIRMA İLANI
DEMİR, “İMAN, ADALET VE FİLİSTİN KAZANACAK"
DEMİR, “İMAN, ADALET VE FİLİSTİN KAZANACAK"
Siyonist işgal rejimi ile BAE ve Bahreyn arasında imzalanan anlaşmayı kınayarak anlaşmanın Filistinlilerin topraklarından ve tarihlerinden sürgün edilmesi anlamını taşıdığı belirten Akil gençler Genel Başkan yardımcısı Doğu ve Güneydoğu Bölge Koordinatörü Adnan Demir,
GAZİLER, HEM KÜSKÜN HEM KIZGIN!
GAZİLER, HEM KÜSKÜN HEM KIZGIN!
Muş Anadolu Avrasya Gazi ve Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği 19 Eylül Gaziler günü yıl dönümü dolayısıyla Muş´ta bir dizi etkinlik düzenledi.
VALİ GÜNDÜZÖZ´DEN VARTO´DA  İNCELEMELERDE BULUNDU
VALİ GÜNDÜZÖZ´DEN VARTO´DA İNCELEMELERDE BULUNDU
Muş Valisi Doç. Dr. İlker Gündüzöz, Varto İlçe Emniyet Müdürlüğünde incelemelerde bulundu.
´DAVAMIZA SAHİP ÇIKMAYA DEVAM EDECEĞİZ´
´DAVAMIZA SAHİP ÇIKMAYA DEVAM EDECEĞİZ´
Memur Sendikaları Konfederasyonu´na (Memur-Sen) bağlı Eğitimciler Birliği Sendikası (Eğitim-Bir-Sen) Muş Şube Başkanlığı divan toplantısı yapıldı.
HAYIRSEVER ESNAFTAN GİYSİ YARDIMI
HAYIRSEVER ESNAFTAN GİYSİ YARDIMI
İzmir´de yaşayan Malazgirtli hayırsever Ercan Birer, Muş´un Malazgirt ilçesine ihtiyaç sahiplerine dağıtılmak üzere kıyafet gönderdi.
“GELECEK PARTİSİ” MUŞ İLÇE BAŞKANI KADİR AYDIN OLDU
“GELECEK PARTİSİ” MUŞ İLÇE BAŞKANI KADİR AYDIN OLDU
Yakın Siyasetin etkin partilerinden henüz kısa bir zaman önce teşkilatlanma çalışmalarına başlamasına rağmen ülke geneli ses getiren çıkışlarıyla adı kamuoyu gündeminden düşmeyen Gelecek Partisi Muş´ta da varlık noktasını genişletti.
MUŞ KSS BAŞKANI ŞEREF SUBAŞI, “AHİLİK KÜLTÜRÜ´NÜN MUHAFAZASI, CANLI TUTULMASI, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZİN SÜRDÜRÜLMESİ İÇİN BÜYÜK BİR ÖNEM TAŞIMAKTADIR”
MUŞ KSS BAŞKANI ŞEREF SUBAŞI, “AHİLİK KÜLTÜRÜ´NÜN MUHAFAZASI, CANLI TUTULMASI, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZİN SÜRDÜRÜLMESİ İÇİN BÜYÜK BİR ÖNEM TAŞIMAKTADIR”
Muş KSS Başkanı Şeref Subaşı mesajında 13´üncü yüzyılda Anadolu´da hayat bulan Ahiliğin, bu topraklarda yüzyıllar boyunca kardeşlik, hoşgörü, birlik ve beraberliğin temeli olduğunu ifade ederek,“Ahiliğin kurucusu Ahi Evran Veli´nin aşıladığı yüksek ticaret ahlakı ve ilkeleri, günümüzün esnaf ve sanatkârları için de ilham kaynağı olmaya devam etmektedir” dedi.
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ MHP´DE BAYRAK DEĞİŞİMİ
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ MHP´DE BAYRAK DEĞİŞİMİ
MHP Muş İl Başkanı ilimizde tüm kesimler tarafından benimsenmiş isim, iş insanı Osman Yüce oldu. Eski il başkanı Şükrü Demir´in yeni MHP Muş il teşkilatının başına getirilen etkin isim iş insanı Osman Yüce, kendisine bu görevi layık görenlere teşekkürlerini iletirken, “2023 lider Ülke Türkiye´sine giderken Muş MHP üzerimizdeki sorumluluk bilinciyle üye sayımızı arttırarak bir ve beraber hareket ederek hareketimize güç katmak istiyoruz. Çıktığımız bu yolda Yüce yaradan bizleri mahcup eylemesin” dedi.
BAŞKAN ASYA´DAN AHİLİK HAFTASI MESAJI
BAŞKAN ASYA´DAN AHİLİK HAFTASI MESAJI
Belediye Başkanı Feyat Asya, Ahilik Haftası dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
MUŞ AŞÇILAR VE PASTACILAR  DERNEĞİNDEN   COVİD19´DAN  KORUNMADA BESLENME UYARILARI
MUŞ AŞÇILAR VE PASTACILAR DERNEĞİNDEN COVİD19´DAN KORUNMADA BESLENME UYARILARI
Muş Aşçılar Ve Pastacılar Başkanı Halit Uygur, COVİD19 salgınından korunma yollarına ilişkin kuvvetli beslenmeye dikkat çekti, İnsan vücudunun savunma sistemi (bağışıklık sistemi) bağımsız bir ülkenin “silahlı kuvvetleri” gibi davranır. Bu sebeple kuvvetli ve dengeli beslenmek çok önemlidir dedi.
KIRKÖYLÜ ÖĞRENCİLER ARTIK ÇAMURLU AYAKLALARLA OKULA GİTMEYECEK
KIRKÖYLÜ ÖĞRENCİLER ARTIK ÇAMURLU AYAKLALARLA OKULA GİTMEYECEK
Muş´un Kırköy Belde Belediye Başkanı Nahit Dizman´ın girişimleriyle başlatılan yol yapım çalışmalarıyla artık belde sakinleri ve okula giden öğrencilerin ayakları çamura batmayacak.
MUŞ BELEDİYESİ İŞKUR VE MEM İŞBİRLİĞİNDE HALI DOKUMA KURSU AÇILDI
MUŞ BELEDİYESİ İŞKUR VE MEM İŞBİRLİĞİNDE HALI DOKUMA KURSU AÇILDI
Vatandaş odaklı hizmetlerle önemli faaliyetlere imza atan Muş Belediyesi istihdama katkı sağlayacak projeler hayata geçirmeye devam ediyor.
ŞİMŞEK,“HERKESE TEŞEKKÜR EDİYORUM”
ŞİMŞEK,“HERKESE TEŞEKKÜR EDİYORUM”
Muş Eğitim ve Araştırma Hastanesinin yatırım programına alınmasından dolayı mutluluk duyduklarını ifade eden AK Parti Muş Milletvekili M.Emin Şimşek,
MUŞ´TA ŞEHİRLERARASI OTOBÜS BİLETİNDE HES KODU DÖNEMİ
MUŞ´TA ŞEHİRLERARASI OTOBÜS BİLETİNDE HES KODU DÖNEMİ
Muş´ta İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulu, şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan firmalar tarafından her türlü bilet işlemi esnasında müşterilerden HES kodu talep edilecek ve HES kodu olmadan bilet satışı yapılmayacak kararı aldı.
MUŞ İL UMUMİ HIFZISSIHHA KURULU´NDAN KORONA VİRÜS SALGINIYLA İLGİLİ YENİ TEDBİRLER
MUŞ İL UMUMİ HIFZISSIHHA KURULU´NDAN KORONA VİRÜS SALGINIYLA İLGİLİ YENİ TEDBİRLER
Muş´ta, İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulu, korona virüs tedbirleri kapsamında hastalık belirtisi gösteren veya tanı konulan kişiler ile temaslı oldukları belirlenenlere yönelik etkin takip ve denetim kararı aldı.
MHP MUŞ MERKEZ İLÇE BAŞKANI ŞAHİN´DEN, BAŞKAN ÖĞRETEN´E ZİYARET
MHP MUŞ MERKEZ İLÇE BAŞKANI ŞAHİN´DEN, BAŞKAN ÖĞRETEN´E ZİYARET
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Muş Merkez İlçe Başkanı Tahsin Şahin, beraberindeki heyet ile birlikte MHP Malazgirt İlçe Başkanı Haluk Zeki Öğreten ve yönetimini ziyaret etti.
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Muş için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
05:41 07:23 12:27 14:54 17:12 18:42
Dine hizmet ederken müspet hareket etmek ve menfi hareketlerden kaçınmaktır.

Bediüzzaman Said Nursi