SEVEN, “SİYASETE BİR SÜRELİĞİNE ARA VERDİ SEVEN LERİNDEN HELALLİK İSTEDİ”
BU PARTİYE GÖNÜL VERMİŞ FAKİR GURABANIN ÖNCELİKLİ HAKKI OLAN, ÇALIŞMA (İŞ) HAKKINI GASP ETMEDİM..!
Tarih: 15.9.2020 09:05:03/ 39209okunma / 0yorum

  

 

AK Parti, Antalya Aksu İlçe Teşkilat eski Başkan Yardımcısı Muşlu hemşerimiz iş insanı Ömer Seven, yürütmekte olduğu görevine bir süreliğine ara verdiğini belirterek kendi sosyal paylaşım sitesi facebook hesabındaki paylaşımı ile sevenlerinden ve destekçilerinden helallik istedi.

Yıllar önce  Muş´tan Antalya´ya iş dolayısıyla göç eden, burada kısa sürede kurduğu düzenin ardından iş hayatına kaldığı yerden devam eden, tek olmazsa olmazı AK Parti´ye hizmet için Antalya Aksu İlçe başkanlığıyla temasa geçen, zamanla AK Parti Aksu ilçe başkanlığının çeşitli kademelerinde görev aldıktan sonra İlçe teşkilat başkanlığında görev alan iş insanı hemşerimiz AK Parti, Antalya Aksu İlçe eski Teşkilat Başkan Yardımcısı  Ömer Seven , Yayımladığı mesajında gerek siyasetçi yapısı ve gerekse vatandaş olarak sorumluluk ve gerekliliklerinin yanı sıra Adalet kavramının en belirgin örneği olarak karşımıza çıkarken Muşlu hemşerimizin açıklamalarındaki ifadeleri takdir topladığı gibi takipçileri tarafından yapılan yorumlar ile yoğun ilgi gördü.

Paylaşımında tüm gönül dostları ve Aksu İlçe halkına seslenen ifadelerinde şunları kaydetti.

     Saygıdeğer gönüldaşlarım 2018 yılının sonlarında atanarak geldiğim ak parti aksu ilçe yönetim kurulu üyeliğim bugün itibariyle sonlanmış bulunuyor...

     Geride kalan iki yıla yakın o ölümüne, ölümüne, sevdiğim ve ölene dek severek hizmet edeceğim AK davama asla ve kata #ihanet etmedim, etmeyeceğim...

     görev aldığım zaman diliminde, hiç bir #akrabamın, #hemşerimin, arkadaşımın, dostumun veya gönüldaşlarımın başını öne eğecek bir davranış veya tutum içinde bulunmadım. Ne şahsımın nede herhangi bir yarenimin utanacağı bir durumum olmadı, #elhamdülillah...

  milyonlarca liralık servetin sahibiyken; oğlunu, kızını, damadını veya birinci dereceden yakın akraba ve hısımını işe yerleştirenlerden olmadım..!

    Bu partiye gönül vermiş fakir gurabanın öncelikli hakkı olan, çalışma (iş) hakkını gasp etmedim..!

ALLAH C.C in vijdan muhasebesinden mahrum bıraktıklarından olmadım..!

    Elleri nasırlı, toprak, çamur vs bulanmış emekçilerimizin elini tutmaktan imtina etmek yerine büyük bir içtenlikle öperek başımıza koyduk, kibirle doluşmuş, yukarılardan bakanlardan olmadık...

İş hayatımdaki onlarca olumsuzluklara rağmen, asla ve asla iş takipçisi olmamakla beraber, kendime veya dolaylı olarak bir başkalarına menfaat sağlayacak hiç bir çirkin işin içerisinde bulunmadım.!

   Cumhur ittifakının bileşenlerine aykırı hiç bir zaman, tek bir oy kaybına sebebiyet olabilecek, ne gazetelere manşet, nede sosyal medyada meze olmadım..!

Hiç bir insan evladının duası yerine bedduasını alacak bir tutum içerisinde bulunmadım..!

    gerçeklerle yalancıyı #susturmayan, suçun bir diğer ortağıdır anlayışını #şiyar edinerek, #doğruları söylemekten geri durmadık... Durmayacağızda...

    Seçim arifesinde 2, 3 veya 4 saatlik uykuyla, yeni güne bismillah diyerek başladığımız çalışmalarda (08 veya 09 arası teşkilatta ol, çalışma planı hazırla, 300 ile 500 arası telefon görüşmesi yap, günlük mahalle toplantıları için çalış, 20 ile 25 arası aracın gezme düzergahları,  akar yakıt takipleri, araçlar üzerinden yapılacak anonsların hazırlanması, sabaha karşı evine giderken bagajındaki afişlerin önceden belirlediğin yerlere asılması vs vs) topu topu 6 veya 7 kişiydik(koca yürekli dev bir kado) , yani kadın kolları olmayan, gençlik kollarının varlık göstermediği, üstüne üstlük birde kendi içimizdeki #muhaliflere #rağmen 31 mart seçimlerinden #rağmen #rağmen #rağmen zaferle çıktık, kendi bölgemizde elhamdülillah.Verdiğim her emek, döktüğüm her ter damlacığı #cumhur ittifakına, ülkemizin bölünmez bütünlüğüne ve bekasına helali hoş olsun... Dahada olacaktır...

   Allah C.C  ahirette #günah ve #sevapları sorguya çekerken, hiç bir kimseyi, diğer hiç bir kimsenin günah ve sevabından sorumlu tutmazken, etkileştirmezken, gümüz #dünya insanlarının kendisini allah c.c den daha büyük görüp, çeşitli hükümler vermesini anlayamıyor vede şaşkınlıkla izliyorum...

   bu vesileyle istemiyerek gönlünü kırdığım, bütün gönüldaş, yoldaş ve arkadaşlarımdan helallik niyaz ederim... Şayet şahsımın her hangi bir hakkı varsa, davamıza inanmış, art niyetli olmayan bütün gönüldaşlarıma hakkımı helali hoş eder, ne zaman isterlerse, el sıkışmaya ve kucaklaşmaya hazır olduğumu beyan ederim... (pandemi hassasiyetini gözetmek suretiyle)

   Görev sürem içerisinde ulaşamadığım, çaresizliğini veya feryadını duyamadığım, karınca kararınca derdine derman olamadığım, dil, din, ırk ayrımı ayrımı gözetmeksizin, (vatan hayini olmadıkça) bütün yurttaşlarımızdan özür diler helallik isterim...

    Dava anlayışından uzak, #tavacılara gelince; öyle bir mahkemeye çıkacağız´ki; oda mahkeme-i kübrada zaten olayların şahidi, alemlerin rabbı, en büyük esaslı hakim cenabı haktır...

   bana bu heyecan dolu hizmet yarışındaki, vede kutlu yürüyüşüme öncü sebep olan çok ama çook kıymetli tahir argin ağabeyime, çok ama çok muhterem ilçe başkanımız sn tevfik fuat cebeci beyefendiye, sn il başkanımız av. İbrahim ethem taş beye ve en büyük kahramanlıklarımızı yaşatma olananağı tanıyan "cumhur ittifakının" mukaddes seçmen vede gönüldaşlarına sonsuz şükranlarımı vede teşekkürlerimi arz ediyorum

   Hepinize gönül dolusu, selamlar ve saygılar efendilerim...

   Hoşça kalınız, esen kalınız...

Yarınlarda daha büyük siyasi arenalarda buluşmak ümidiyle.”
Kaynak:

Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
KALBİMDER GÖNÜLLERİ OKŞAMAYA DEVAM EDİYOR
KALBİMDER GÖNÜLLERİ OKŞAMAYA DEVAM EDİYOR
Muş´ta yardım faaliyetleri ile adı sürekli Kamuoyunda yer alan KALBİMDER Muş yardımlaşma derneği
BAŞHEKİM BAYARLA GELEN SAĞLIKLI GÜNLER
BAŞHEKİM BAYARLA GELEN SAĞLIKLI GÜNLER
Başında bulunduğu kurum hizmetlerine yönelik sınır gözetmeyen, disiplinli yapısı ve başarıya yönelik otoriter kimliği ile taviz yokların uğrak noktası Muş Devlet Başhekimi Opr. Dr. Bahattin Bayar, Başhekimliğe yapılan ataması ile birlikte amacına ilişkin hizmet bekleyen halkın umudu oldu.
SAVAŞ ÇETİN, AK PARTİ İL BAŞKANLIĞINA ADAY OLDU
SAVAŞ ÇETİN, AK PARTİ İL BAŞKANLIĞINA ADAY OLDU
Muş halkı tarafından sevilen ve uzun yıllardır gönüllü olarak AK Parti´ye hizmet eden genç siyasetçi Savaş Çetin, AK Parti İl Başkanlığına aday olduğunu açıkladı.
EĞİTİMDE ‘KIVANÇ´ FARKI
EĞİTİMDE ‘KIVANÇ´ FARKI
Milli Eğitim Müdürlüğüne atanmasının ardından ilin eğitim kalitesinin yükseltilmesi için dur durak bilmeyen Milli Eğitim Müdürü Enver Kıvanç´ın eğitim çalışmalarının yanı sıra çocukların sağlıklı ve hijyenik ortamlarda eğitim alabilmeleri için mücadelesi taktir topluyor.
KÖY VE AZ NÜFUSLU YERLERDE EĞİTİM BAŞLAYACAK
KÖY VE AZ NÜFUSLU YERLERDE EĞİTİM BAŞLAYACAK
Muş Valiliği İl Hıfzıssıhha Kurulu´nun almış olduğu karar doğrultusunda köy ve benzeri seyrek nüfuslu yerleşim yerlerinde yüz yüze eğitim başlayacak.
BAP KOMİSYONU TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
BAP KOMİSYONU TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
Bilimsel Araştırma Projeleri (BAP) Komisyonu, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Yaşar Karadağ başkanlığında 5 Ekim Pazartesi günü 14.00´te toplandı.
KALECİ RAŞİT; HEM KENDİSİNİ HEMDE MUŞ SPORA OLAN ÖRNEK SEVGİSİNİ UNUTMAMIZ İMKANSIZ
KALECİ RAŞİT; HEM KENDİSİNİ HEMDE MUŞ SPORA OLAN ÖRNEK SEVGİSİNİ UNUTMAMIZ İMKANSIZ
Muşlu eski profesyonel sporcularımızdan kaleci Raşit, birkaç gün önce hayata gözlerini yuman Bülent Bingöl için kendisinden başka kimseyi incitmemiş olan bu kardeşimiz yaşantısı boyunca hepimiz iyi biliyoruz ki örnek ve emsalsiz bir Muşlu ve Muş spor sevdalısıydı.
ÇIKMAZ SOKAKLAR AÇIĞA ÇIKTI
ÇIKMAZ SOKAKLAR AÇIĞA ÇIKTI
Muş Belediyesi, son yıllarda şehir merkezindeki birçok çıkmaz sokağı açarken, her geçen gün mahalle aralarındaki ulaşım ağını genişletiyor.
MUŞ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ KIVANÇ´TAN MŞÜ REKTÖRÜ POLAT´A İADE-İ ZİYARET
MUŞ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ KIVANÇ´TAN MŞÜ REKTÖRÜ POLAT´A İADE-İ ZİYARET
Muş İl Milli Eğitim Müdürü Enver Kıvanç, Muş Alparslan Üniversitesi (MŞÜ) Rektörü Prof. Dr. Fethi Ahmet Polat´ı ziyaret etti.
İHTİYAC SAHİPLERİNİN GÜLEN YÜZÜ “MUŞ ŞİVESİ DERNEĞİ”YENİ EVLİ ÇİFTİN UMUDU OLDU
İHTİYAC SAHİPLERİNİN GÜLEN YÜZÜ “MUŞ ŞİVESİ DERNEĞİ”YENİ EVLİ ÇİFTİN UMUDU OLDU
EVLİ ÇİFTTEN MUŞ ŞİVESİ GRUBUNA TEŞEKKÜR
MUHAMMED GÜRKAN ÇERMİ, “KIRMADAN DÖKMEDEN HİÇ KİMSEYİ DIŞLAMADAN HERKESİ OLDUĞU GİBİ KABUL EDEREK KUCAKLAMAYA GELİYORUZ”
MUHAMMED GÜRKAN ÇERMİ, “KIRMADAN DÖKMEDEN HİÇ KİMSEYİ DIŞLAMADAN HERKESİ OLDUĞU GİBİ KABUL EDEREK KUCAKLAMAYA GELİYORUZ”
Gelecek Partisi Muş İl Başkanı Avukat Muhammet Gürkan Çermi, “Bizler; Sessizce çığlık atan, bağıra bağıra susmak zorunda olan, milletimizin sesi olmaya geliyoruz. Kırmadan dökmeden hiç kimseyi dışlamadan herkesi olduğu gibi kabul ederek kucaklamaya geliyoruz. On binlerce yıl bu topraklarda barışın sevginin medeniyetin tarihini yazmış, milletin evlatlarıyız.
EKİM AYI MECLİS TOPLANTISI YAPILDI
EKİM AYI MECLİS TOPLANTISI YAPILDI
Muş Belediyesi Ekim ayı meclis toplantısı Belediye Başkanı Feyat Asya başkanlığında gerçekleştirildi.
KEMAL TÜRKAN, ŞEHİTLERİMİZİN ÇOCUKLARI BİZE MİRAS KALMIŞTIR
KEMAL TÜRKAN, ŞEHİTLERİMİZİN ÇOCUKLARI BİZE MİRAS KALMIŞTIR
Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Muş Şubesi başkanı Kemal Türkan, vatan uğruna canlarını hiçe sayarak ebediyete göç etmiş şehitlerimizin bizlere miras bıraktıkları emanetleri olan çocuklarımızın bizlerin nazarında kendi evlatlarımızdan farkı yoktur. Vatan uğruna hayatlarından olan tüm şehitlerimize Allahtan rahmet diliyorum”
GAZİ´DEN  ERMENİSTAN´A TEPKİ
GAZİ´DEN ERMENİSTAN´A TEPKİ
Anadolu Avrasya Şehit aileleri ve Gazi Yakınları derneği Muş İl Başkanı Emrullah Aktaş, Azerbaycan davasının Türkiye için partiler üstü, milli bir dava olduğunu, devletimiz ve milletimizin Azerbaycan´ın yanında olduğunu söyledi.
MUŞ KARDEŞLİK PLATFORMUNDAN ERMENİSTAN´A TEPKİ
MUŞ KARDEŞLİK PLATFORMUNDAN ERMENİSTAN´A TEPKİ
Ermenistan´ın Azerbaycan topraklarına yönelik saldırısına karşılık Muş kardeşlik platformu tarafından tepki gösterildi. Kardeşlik Platformu Basın sözcüsü Davut Aydın tarafından yazılı biçimde yapılan basın açıklamasında şu ifadelere yer verildi.
BAŞKAN ASYA´NIN VAAT ETTİĞİ BİR PROJE DAHA HAYATA GEÇİYOR
BAŞKAN ASYA´NIN VAAT ETTİĞİ BİR PROJE DAHA HAYATA GEÇİYOR
Muş Belediyesinin önemli projeleri arasında yer alan ve Belediye Başkanı Feyat Asya´nın hassasiyetle üzerinde durduğu Kent Meydanı projesi devam ediyor.
MUŞ MİLLET BAHÇESİ PROJESİNİN YÜZDE 65´İ TAMAMLANDI
MUŞ MİLLET BAHÇESİ PROJESİNİN YÜZDE 65´İ TAMAMLANDI
Muş´ta eski stadyumun yerine yapılan Millet Bahçesi projesi hızla ilerliyor. 44 bin 600 metrekare alan üzerine uygulanan projenin yüzde 65´i tamamlandı.
MUŞ İCRA DAİRESİ´NDEN
MUŞ İCRA DAİRESİ´NDEN
T.C. MUŞ İCRA DAİRESİ 2020/24 TLMT. TAŞINMAZIN AÇIK ARTIRMA İLANI
MUŞ İCRA DAİRESİ´NDEN
MUŞ İCRA DAİRESİ´NDEN
T.C.MUS İCRA DAİRESİ 2020/14 TLMT.TASINMAZIN AÇIK ARTIRMA İLANI
DEMİR, “İMAN, ADALET VE FİLİSTİN KAZANACAK"
DEMİR, “İMAN, ADALET VE FİLİSTİN KAZANACAK"
Siyonist işgal rejimi ile BAE ve Bahreyn arasında imzalanan anlaşmayı kınayarak anlaşmanın Filistinlilerin topraklarından ve tarihlerinden sürgün edilmesi anlamını taşıdığı belirten Akil gençler Genel Başkan yardımcısı Doğu ve Güneydoğu Bölge Koordinatörü Adnan Demir,
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Muş için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
05:41 07:23 12:27 14:54 17:12 18:42
Ölüm değişmiyor. Firak, bekaya kalbolup başkalaşmıyor.

Bediüzzaman Said Nursi