MUHAMMED GÜRKAN ÇERMİ, “KIRMADAN DÖKMEDEN HİÇ KİMSEYİ DIŞLAMADAN HERKESİ OLDUĞU GİBİ KABUL EDEREK KUCAKLAMAYA GELİYORUZ”
Gelecek Partisi Muş İl Başkanı Avukat Muhammet Gürkan Çermi, “Bizler; Sessizce çığlık atan, bağıra bağıra susmak zorunda olan, milletimizin sesi olmaya geliyoruz. Kırmadan dökmeden hiç kimseyi dışlamadan herkesi olduğu gibi kabul ederek kucaklamaya geliyoruz. On binlerce yıl bu topraklarda barışın sevginin medeniyetin tarihini yazmış, milletin evlatlarıyız.
Tarih: 1.10.2020 14:34:39/ 43125okunma / 0yorum

Gelecek Partisi Muş İl Başkanı Avukat Muhammet Gürkan Çermi, “Bizler; Sessizce çığlık atan, bağıra bağıra susmak zorunda olan, milletimizin sesi olmaya geliyoruz. Kırmadan dökmeden hiç kimseyi dışlamadan herkesi olduğu gibi kabul ederek kucaklamaya geliyoruz. On binlerce yıl bu topraklarda barışın sevginin medeniyetin tarihini yazmış, milletin evlatlarıyız. Doğu batı, sağ sol, Türk, Kürt ayrımı yapmadan eşit haklarla insanlık onurunu temel kabul eden yeni bir medeniyeti birlikte oluşturacak ve gelecek nesillerimize; ışık tutacak bizlerden onur ve gurur duyacakları, bir miras bırakmaya geliyoruz. Tüm bunlarla birlikte yeni Türkiye gelecek gönüllüleriyle şahlanacak inşallah. Allah bizleri bu millete mahcup etmesin. Gelecek Partisi Muş 1. Olağan Kongresini Allah´ın izniyle gerçekleştirdik.” dedi.

 

Yoğun Katılımın dikkat çektiği, pandemi salgınına yönelik sosyal mesafe kural ve tedbirlerin uygulandığı kongrede delegelerden tam destek alan Gelecek Partisi Muş İl Başkanı Avukat Muhammet Gürkan Çermi Muş ve Ülke siyasetinin geleceği  adına umut verdi.

Gelecek Partisi Muş İl Başkanı Avukat Muhammet Gürkan Çermi buradaki konuşmasında  Muş için yola çıkan temiz siyaseti şiar edinmiş şahsiyetler olarak yılmayacağız ,yıkılmayacağız dedi.

Başkan Çermi  katılımcılara yönelik konuşmasında aşağıdaki ifadeleri kaydetti.

 

Sayın genel başkan yardımcılarımız, kurucu kurullar üyelerimiz, İl başkanlarımız, İl yönetim kurulu ve teşkilat üyelerimiz, diğer siyasi parti başkanlarımız ve temsilcilerimiz, Sivil Toplum Kuruluşu başkanlarımız ve temsilcilerimiz, değerli teşkilat mensuplarımız ve kıymetli gelecek gönüllülerimiz

 ve basınımızın güzide temsilcileri hoş geldiniz.

Değerli Muş´lu hemşehrilerimiz daha önce 1. Olağan kongremizin Harlem Halı saha tesislerinde anlaşma yapmıştık fakat daha sonra bizleri arayarak yeri veremeyeceğini dile getirdi. Bu nedenlerden dolayı 1. Olağan kongremizi elde olmayan nedenlerle parti binamızda yaptık. Ama unutulmasın ki bizler Muş için yola çıkan temiz siyaseti şiar edinmiş şahsiyetler olarak yılmayacağız ,yıkılmayacağız, korkanlardan olmayacağız sayın genel başkanımızın da dediği gibi biz bir tek dosya tutana inanırız o da sağımız da ve solumuza da bulunanlar o yüzden bizler yalnızca Allah´a ve Milletimize hesap vereceğiz.  Gelecek Partisi Muş İl Başkanlığı olarak elde olmayan nedenlerden ötürü yer değişikliği yapmak zorunda bırakılmamız dolayısıyla üyelerimizden ve halkımızdan özür dileriz. Genel Başkanımız Sayın Ahmet Davutoğlu´nun da dediği gibi Bizim ilkemiz açık, doğruya doğru yanlışa yanlış nasıl ki doğru gördüğümüzü destekleyeceksek, yanlış gördüğümüzü de açıkça söyleyeceğiz. Türkiye herşeye sorgusuz sualsiz itiraz eden muhalefetten çok çekti biz bunun da ne kadar yanlış olduğunun farkındayız. Bu nedenle genelde Türkiye yerelde Muş için  yapılacak her işte parti, kişi ayrımı yapmadan doğrularını destekleyecek yanlışlarını da korkmadan dile getireceğimizden kimsenin şüphesi olmasın.  Bizler; Sessizce çığlık atan, bağıra bağıra susmak zorunda olan, milletimizin sesi olmaya geliyoruz. Kırmadan dökmeden hiç kimseyi dışlamadan herkesi olduğu gibi kabul ederek kucaklamaya geliyoruz. On binlerce yıl bu topraklarda barışın sevginin medeniyetin tarihini yazmış, milletin evlatlarıyız. Doğu batı, sağ sol, Türk, Kürt ayrımı yapmadan eşit haklarla insanlık onurunu temel kabul eden yeni bir medeniyeti birlikte oluşturacak ve gelecek nesillerimize; ışık tutacak bizlerden onur ve gurur duyacakları, bir miras bırakmaya geliyoruz. Tüm bunlarla birlikte yeni Türkiye gelecek gönüllüleriyle şahlanacak inşallah. Allah bizleri bu millete mahcup etmesin. Gelecek Partisi Muş 1. Olağan Kongresini Allah´ın izniyle gerçekleştirdik. Yoğun katılım dolayısıyla binamıza sığmayan kalabalıkları gönlümüzde ağırladık. Bu vesileyle Programımıza canlı bağlanan Genel Başkanımız Sayın Ahmet Davutoğlu´na, programımıza katılım sağlayan Siyasi İşler Başkan Yardımcımız Sayın Ferhat Esener bey´e, Kurucu Kurullar üyemiz Sayın Namık Ergün bey´e, Yerel Yönetimler ve Şehircilik Başkanlığı Başkan Yardımcımız Sayın Selahattin Yalçın Bey´e Bitlis Kurucu İl Başkanımız Sayın Veysel Babahan ,Merkez ilçe Başkanımız Sn. Kadir Aydın Bey´e ,Korkut İlçe Başkanımız Sn. Bahattin Demirtaş Bey´e , Varto İlçe Başkanımız Sn . Bahaddin Sönmez Beye ,Diğer Siyasi Parti İl Başkanlarımıza ve temsilcilerine, Sivil Toplum Kuruluşlarına, yönetim kurulu üyelerimize, Delegelerimize ve ayrıca değerli hemşehrilerimize sonsuz teşekkürler ederiz.”S.BALKAYA

 
Kaynak:

Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
KALBİMDER GÖNÜLLERİ OKŞAMAYA DEVAM EDİYOR
KALBİMDER GÖNÜLLERİ OKŞAMAYA DEVAM EDİYOR
Muş´ta yardım faaliyetleri ile adı sürekli Kamuoyunda yer alan KALBİMDER Muş yardımlaşma derneği
BAŞHEKİM BAYARLA GELEN SAĞLIKLI GÜNLER
BAŞHEKİM BAYARLA GELEN SAĞLIKLI GÜNLER
Başında bulunduğu kurum hizmetlerine yönelik sınır gözetmeyen, disiplinli yapısı ve başarıya yönelik otoriter kimliği ile taviz yokların uğrak noktası Muş Devlet Başhekimi Opr. Dr. Bahattin Bayar, Başhekimliğe yapılan ataması ile birlikte amacına ilişkin hizmet bekleyen halkın umudu oldu.
SAVAŞ ÇETİN, AK PARTİ İL BAŞKANLIĞINA ADAY OLDU
SAVAŞ ÇETİN, AK PARTİ İL BAŞKANLIĞINA ADAY OLDU
Muş halkı tarafından sevilen ve uzun yıllardır gönüllü olarak AK Parti´ye hizmet eden genç siyasetçi Savaş Çetin, AK Parti İl Başkanlığına aday olduğunu açıkladı.
EĞİTİMDE ‘KIVANÇ´ FARKI
EĞİTİMDE ‘KIVANÇ´ FARKI
Milli Eğitim Müdürlüğüne atanmasının ardından ilin eğitim kalitesinin yükseltilmesi için dur durak bilmeyen Milli Eğitim Müdürü Enver Kıvanç´ın eğitim çalışmalarının yanı sıra çocukların sağlıklı ve hijyenik ortamlarda eğitim alabilmeleri için mücadelesi taktir topluyor.
KÖY VE AZ NÜFUSLU YERLERDE EĞİTİM BAŞLAYACAK
KÖY VE AZ NÜFUSLU YERLERDE EĞİTİM BAŞLAYACAK
Muş Valiliği İl Hıfzıssıhha Kurulu´nun almış olduğu karar doğrultusunda köy ve benzeri seyrek nüfuslu yerleşim yerlerinde yüz yüze eğitim başlayacak.
BAP KOMİSYONU TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
BAP KOMİSYONU TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
Bilimsel Araştırma Projeleri (BAP) Komisyonu, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Yaşar Karadağ başkanlığında 5 Ekim Pazartesi günü 14.00´te toplandı.
KALECİ RAŞİT; HEM KENDİSİNİ HEMDE MUŞ SPORA OLAN ÖRNEK SEVGİSİNİ UNUTMAMIZ İMKANSIZ
KALECİ RAŞİT; HEM KENDİSİNİ HEMDE MUŞ SPORA OLAN ÖRNEK SEVGİSİNİ UNUTMAMIZ İMKANSIZ
Muşlu eski profesyonel sporcularımızdan kaleci Raşit, birkaç gün önce hayata gözlerini yuman Bülent Bingöl için kendisinden başka kimseyi incitmemiş olan bu kardeşimiz yaşantısı boyunca hepimiz iyi biliyoruz ki örnek ve emsalsiz bir Muşlu ve Muş spor sevdalısıydı.
ÇIKMAZ SOKAKLAR AÇIĞA ÇIKTI
ÇIKMAZ SOKAKLAR AÇIĞA ÇIKTI
Muş Belediyesi, son yıllarda şehir merkezindeki birçok çıkmaz sokağı açarken, her geçen gün mahalle aralarındaki ulaşım ağını genişletiyor.
MUŞ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ KIVANÇ´TAN MŞÜ REKTÖRÜ POLAT´A İADE-İ ZİYARET
MUŞ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ KIVANÇ´TAN MŞÜ REKTÖRÜ POLAT´A İADE-İ ZİYARET
Muş İl Milli Eğitim Müdürü Enver Kıvanç, Muş Alparslan Üniversitesi (MŞÜ) Rektörü Prof. Dr. Fethi Ahmet Polat´ı ziyaret etti.
İHTİYAC SAHİPLERİNİN GÜLEN YÜZÜ “MUŞ ŞİVESİ DERNEĞİ”YENİ EVLİ ÇİFTİN UMUDU OLDU
İHTİYAC SAHİPLERİNİN GÜLEN YÜZÜ “MUŞ ŞİVESİ DERNEĞİ”YENİ EVLİ ÇİFTİN UMUDU OLDU
EVLİ ÇİFTTEN MUŞ ŞİVESİ GRUBUNA TEŞEKKÜR
EKİM AYI MECLİS TOPLANTISI YAPILDI
EKİM AYI MECLİS TOPLANTISI YAPILDI
Muş Belediyesi Ekim ayı meclis toplantısı Belediye Başkanı Feyat Asya başkanlığında gerçekleştirildi.
KEMAL TÜRKAN, ŞEHİTLERİMİZİN ÇOCUKLARI BİZE MİRAS KALMIŞTIR
KEMAL TÜRKAN, ŞEHİTLERİMİZİN ÇOCUKLARI BİZE MİRAS KALMIŞTIR
Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Muş Şubesi başkanı Kemal Türkan, vatan uğruna canlarını hiçe sayarak ebediyete göç etmiş şehitlerimizin bizlere miras bıraktıkları emanetleri olan çocuklarımızın bizlerin nazarında kendi evlatlarımızdan farkı yoktur. Vatan uğruna hayatlarından olan tüm şehitlerimize Allahtan rahmet diliyorum”
GAZİ´DEN  ERMENİSTAN´A TEPKİ
GAZİ´DEN ERMENİSTAN´A TEPKİ
Anadolu Avrasya Şehit aileleri ve Gazi Yakınları derneği Muş İl Başkanı Emrullah Aktaş, Azerbaycan davasının Türkiye için partiler üstü, milli bir dava olduğunu, devletimiz ve milletimizin Azerbaycan´ın yanında olduğunu söyledi.
MUŞ KARDEŞLİK PLATFORMUNDAN ERMENİSTAN´A TEPKİ
MUŞ KARDEŞLİK PLATFORMUNDAN ERMENİSTAN´A TEPKİ
Ermenistan´ın Azerbaycan topraklarına yönelik saldırısına karşılık Muş kardeşlik platformu tarafından tepki gösterildi. Kardeşlik Platformu Basın sözcüsü Davut Aydın tarafından yazılı biçimde yapılan basın açıklamasında şu ifadelere yer verildi.
BAŞKAN ASYA´NIN VAAT ETTİĞİ BİR PROJE DAHA HAYATA GEÇİYOR
BAŞKAN ASYA´NIN VAAT ETTİĞİ BİR PROJE DAHA HAYATA GEÇİYOR
Muş Belediyesinin önemli projeleri arasında yer alan ve Belediye Başkanı Feyat Asya´nın hassasiyetle üzerinde durduğu Kent Meydanı projesi devam ediyor.
MUŞ MİLLET BAHÇESİ PROJESİNİN YÜZDE 65´İ TAMAMLANDI
MUŞ MİLLET BAHÇESİ PROJESİNİN YÜZDE 65´İ TAMAMLANDI
Muş´ta eski stadyumun yerine yapılan Millet Bahçesi projesi hızla ilerliyor. 44 bin 600 metrekare alan üzerine uygulanan projenin yüzde 65´i tamamlandı.
MUŞ İCRA DAİRESİ´NDEN
MUŞ İCRA DAİRESİ´NDEN
T.C. MUŞ İCRA DAİRESİ 2020/24 TLMT. TAŞINMAZIN AÇIK ARTIRMA İLANI
MUŞ İCRA DAİRESİ´NDEN
MUŞ İCRA DAİRESİ´NDEN
T.C.MUS İCRA DAİRESİ 2020/14 TLMT.TASINMAZIN AÇIK ARTIRMA İLANI
DEMİR, “İMAN, ADALET VE FİLİSTİN KAZANACAK"
DEMİR, “İMAN, ADALET VE FİLİSTİN KAZANACAK"
Siyonist işgal rejimi ile BAE ve Bahreyn arasında imzalanan anlaşmayı kınayarak anlaşmanın Filistinlilerin topraklarından ve tarihlerinden sürgün edilmesi anlamını taşıdığı belirten Akil gençler Genel Başkan yardımcısı Doğu ve Güneydoğu Bölge Koordinatörü Adnan Demir,
GAZİLER, HEM KÜSKÜN HEM KIZGIN!
GAZİLER, HEM KÜSKÜN HEM KIZGIN!
Muş Anadolu Avrasya Gazi ve Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği 19 Eylül Gaziler günü yıl dönümü dolayısıyla Muş´ta bir dizi etkinlik düzenledi.
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Muş için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
05:41 07:23 12:27 14:54 17:12 18:42
Güleryüzlü olmayan bir kişi, dükkan açmamalıdır.

Konfüçyus